lmt logo2016 m. vasario 18 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyks renginys, skirtas LMT programos Lituanistiniai tyrimai ir sklaida (2009-2015) rezultatų aptarimui.

Renginio pradžia 13 val.

* Dalyvavimas tik su dalyvio kortelėmis, būtina išankstinė registracija http://registracija.lmt.lt (iki vasario 15 d.)

Jame pramešimus skaitys Nacionalinės lituanistikos plėtros 2009–2015 metų programos vykdymo grupės pirmininkas, VU Istorijos fakulteto dekanas prof. Rimvydas Petrauskas (Pirmoji lituanistikos programa: idėja, rezultatai, perspektyvos), taip pat projektų vadovai  prof. Jūratė Kiaupienė (Daugiatomė Lietuvos istorijos sintezė: iššūkiai ir rezultatai), dr. Aurelija Tamošiūnaitė (Laiškų istorijos ir istorija laiškuose: laiškų duomenyno ištekliai), dr. Mikas Vaicekauskas (Jubiliejinis Donelaitis: raštai, rankraščiai ir kita XXI amžiuje), dr. Dalia Klajumienė (Nauji Lietuvos pasaulietinių interjerų dekoro istorijos tyrimų aspektai), prof. Ainė Ramonaitė (Sąjūdžio ištakos, savaimios visuomenės tinklai ir sąryšių sociologija).

Daugiau informacijos LMT puslapyje