Trakiniai 2016 vizual2016 m. rugsėjo 3 d. Trakinių kaime (Kurklių seniūnija, Anykščių raj.) vyks tradicinis ir kasmetinis Trakinių partizanų sąskrydis, kuriame siekiama naujomis, patraukliomis ir originaliomis formomis skatinti visuomenę domėtis Lietuvos, ypač partizanų karo, istorija, ugdyti atvirą, kritiškai mastančią bei pilietišką asmenybę. Sąskrydžio-festivalio metu vyksta diskusijos, paskaitos, pasitelkiamos įvairios meninės raiškos formos. Renginys neatsiejamas nuo susipažinimo su įvairiais Lietuvos kariuomenės junginiais ir Lietuvos Šaulių sąjunga.

Renginio programa

Renginio FB event'as