sinagogosVilniaus universiteto Istorijos fakultete 2016 m. spalio 27 d. (ketvirtadienį) ir 2016 m. spalio 28 d. (penktadienį) modulyje „Lietuvos etninių ir konfesinių mažumų paveldas“ paskaitas dėstys dr. Vladimir Levin  (Jeruzalės Hebrajų universitetas, Žydų meno centras).

Paskaitos vyks anglų kalba.

2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienį, viena paskaita vyks Istorijos fakulteto 109 auditorijoje nuo 13.00 iki 15.00 val.

Paskaitos tema:

Sinagoga ir miestas: architektūros dialogas tarp Sankt Peterburgo žydų bendruomenės ir Rusijos Imperijos sostinės

(Synagogue and the City: Architectural Dialogue between the St. Petersburg Jewish Community and the Capital of the Russian Empire

2016 m. spalio 28 d., penktadienį, dvi paskaitos vyks Istorijos fakulteto 217 auditorijoje nuo 13.00 iki 14.30 ir nuo 15.00 iki 16.30 val.

Paskaitų tema:

Rytų Europos sinagogos: architektūra, bendruomenė, lytis ir visa tai kas už jos

(Synagogues in Eastern Europe: Architecture, Society, Gender and Beyond

Šios paskaitos yra viešos.

Dr. Vladimir Levin paskaitų kursas yra Vilniaus universiteto Istorijos fakultete vykdomo projekto „Žydų studijų skatinimas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete“ dalis.

Išsamesnė informacija teikiama el. paštu