Clipboard013Aprašymas:

Studijų/tiriamojo darbo trukmė 1 – 6 mėnesiai.

Stipendijos dydis fiksuotas ir nepriklauso nuo studiju trukmės - 1000 eurų.

Prioritetas teikiamas doktorantams ir magistrantams, norintiems atlikti mokslo tiriamąjį darbą viename is Utrechto tinklo universitetų.

Teikti paraišką studijoms gali tik tie studentai, kurie negali gauti Erasmus studento statuso (t.y., jau yra buve Erasmus studentai, arba jų numatoma studiją trukmė užsienyje yra trumpesnė nei 3 menėsiai).

Paraiškos dokumentai:

• Paraiškos forma
  • Motyvacinis laiškas
  • Rekomendacija
  • Partnerinės institucijos sutikimas dėl priėmimo (Letter of Acceptance)

Pasibaigus studiju periodui studentas turės pateikti ataskaitą bei priimančio universiteto patvirtinimą.

Atrankos procedūra:

Paraiškos dokumentus pristatyti į VU tarptautinių programų ir ryšių skyrių. Kontaktinis asmuo: Rita Vienažindienė, e-mail: , tel. 2687150

Paraišką galima pateikti iki vasario 20 d.

Paraiškas vertina ir kandidatus tvirtina Urechto tinklo atrankos komitetas

Daugiau informacijos ir paraiškos dokumentus galima rasti Utrechto tinklo puslapyje