Norden logoKviečiame studentus atlikti praktiką Šiaurės ministrų tarybos biure Lietuvoje. Siūlome įdomią tarptautinę praktiką norintiems įgyti žinių apie Šiaurės šalių ir Lietuvos bendradarbiavimą, patirties įvairiose viešojo sektoriaus srityse. Praktikos metu studentai turės galimybę susipažinti su tarptautinių projektų įgyvendinimu politikos, švietimo, energetikos, kultūros, skaitmeninimo, jaunimo, lyčių lygybės, žiniasklaidos ir kitose srityse.

Praktikos trukmė - nuo 3 iki 6 mėnesių dirbant pusę arba pilną darbo dieną. Praktika nėra apmokama.

Kandidatai kviečiami iki kovo 16 dienos atsiųsti motyvacinį laišką ir savo gyvenimo aprašymą anglų kalba (CV) el. paštu ; Preliminariai atrinkti kandidatai bus pakviesti į pokalbį.

Daugiau informacijos apie praktiką: http://www.norden.lt/#kvieciame-atlikti-praktika-siaures-ministru-tarybos-biure_element_1017