atention 3Laisvos valstybės finansuojamos vietos Istorijos fakulteto studijų programose 2019-01-10:

BAKALAURO studijų:

I kursas:

• Archeologijos st. programoje – 1 vieta;
  • Istorijos st. programoje – 5 vietos;
  • Kultūros istorijos ir antropologijos st.programoje - 1 vieta;

II kursas:

• Istorijos st. programoje – 1 vieta;

MAGISTRANTŪROS studijų:

I kursas:

• Istorijos st. programoje – 1 vieta;

Į laisvas valstybės finansuojamas vietas, (jos turi būti užpildomos pasibaigus galutiniam studijų pasiekimų vertinimų laikotarpiui, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. kovo 1 d.)  gali pretenduoti mokantys už studijas studentai,  neturintys akademinių skolų.

Studentų prašymų (forma pridedama) dėl perkėlimo į laisvą  VF vietą laukiame IF Studijų skyriuje iki  2019 m. vasario 25 d.

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas pagal VU Senato 2018 m. rugsėjo 25 d. patvirtintą nutarimą Nr. S-2018-10-8)  „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“ (https://www.vu.lt/studijos/studentams/studijas-reglamentuojantys-dokumentai).