DSC 5160 Pirmąkart per Karjeros dienas dėmesys bus kreipiamas į humanitarinių studijų studentus iš centrinių fakultetų. Pakviesta apie 15 aktualių įmonių, kurios susiburs VU FLF Sarbievijaus kieme, bei bus organizuotos aktualia tematika diskusija kartu su įvairių sričių profesionalais (kai kurie baigę VU studijas, kai kurie tapę ir dėstytojais). Gegužės 15 d. vyks:

• Kontaktų mugė - pirmąkart vykstanti į centrinių padalinių (IF, FLF, FsF, TSPMI) studentus orientuota mugė su jiems aktualiomis įmonėmis. 10-15 val. Sarbievijaus kiemelyje
  • Uždaromoji diskusija  (Man sakė: „Vaikeli, kur tu stoji?“) - smagia tema kviesime pabendrauti su įdomiais žmonėmis apie jų karjeros kelią ir neribotas galimybes baigus studijas. 18 val. VU TSPMI 402 auditorijoje.

Taip pat atkreipiame dėmesį į darbo ir praktikos pasiūlymų platformą, kurią aktyviai pildo įmonės https://vu-kd.lt/vilnius/darbo-skelbimai/