hist t shirtIstorijos fakultetas jau antrus metus kviečia studentus įsitraukti į įvairias mūsų mokslininkų šiuo metu vykdomas veiklas, susijusias su tyrimais ar mokslo populiarinimu. Jūs turėsite galimybę tapti profesionalių istorikų padėjėjais, patirti, kaip dirba mokslininkai, o kartu „pasimatuoti istoriko rūbą“. Tikimės, kad visi fakulteto studentai, nepriklausomai nuo studijuojamos programos, ras juos dominančią veiklą.

Siūlomus projektus jums pristatysime kovo 10 d., 12.30 val., 331 auditorijoje. Jei negalite dalyvauti, kviečiame peržiūrėti projektus ir susisiekti su dominančią veiklą siūlančiu dėstytojų tiesiogiai.

Siūlomų projektų aprašymą ir dėstytojų kontaktai