vpcVisai šalia Istorijos fakulteto (Dominikonų g. 6) įsikūręs Vilniaus piligrimų centras kviečia magistrantus/es atlikti praktiką. Praktikos metu ne tik turėsite galimybę susipažinti su centro veikla, bet ir pritaikyti studijų metu įgytas žinias bei gebėjimus, rinkdami archyvinę ir ikonografinę medžiagą apie Gailestingumo kelio objektus, išsibarsčiusius Vilniuje bei jo apylinkėse. Tai puiki galimybė geriau pažinti miestą ir prisidėti prie mažiau žinomo jo paveldo atvėrimo miesto svečiams. Pageidautina mokėti lenkų ir/arba rusų kalbą.