archyvaras edukatoriusFunkcijos / ką gi reikės daryti?

• Rengti edukacines pamokas, renginius, parodas ir straipsnius bei projektus. - Administruoti archyvo tinklapį ir socialinių tinklų paskyras, kurti jiems turinį bei jį viešinti.

• Tvarkyti politinių partijų, visuomeninių organizacijų, kitų nevalstybinių organizacijų bei asmenų veikloje susidariusius dokumentus, perduotus saugoti nuolat.

• Priimti valstybės institucijų, įstaigų ir įmonių dokumentus nuolat saugoti, racionaliai išdėstyti fondus archyvo saugykloje.

• Pavaduoti archyvo skaityklos darbuotoją ir aptarnauti skaitytojus.

• Vykdyti kitus vienkartinio pobūdžio skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

• Turėti ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir (ar) įgytą profesinę kvalifikaciją.

• Išmanyti Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymą, kitus teisės aktus, reglamentuojančius viešąjį administravimą, informacijos apsaugą ir teikimą, dokumentų valdymą.

• Gebėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, daryti išvadas.

• Sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu valstybine kalba, mokėti dirbti kompiuteriu Microsoft Office programiniu paketu.

• Mokėti užsienio kalbą (pageidaujama anglų kalba) ne žemesniu nei B2 lygiu.

Mes siūlome

• Įdomų darbą pagal darbo sutartį atminties institucijoje.

• Galimybę susipažinti ir prisiliesti prie pirminių istorijos šaltinių.

• Visas socialines garantijas. - Galimybę dalį laiko dirbti namuose.

• Laiku mokamą mėnesinį darbo užmokestį – neatskaičius mokesčių 886 EUR.

Lauksime Jūsų CV el. paštu ; iki 2021 m. rugsėjo 23 d.

*Patirtis komunikacijos srityje ir (ar) edukacinėse, projektinėse veiklos būtų privalumu