dedalineVadovaujantis Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto kursinių ir baigiamųjų bakalauro ir magistro darbų rengimo, gynimo ir kaupimo tvarka, baigiamojo darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus atsiųsti katedroms  iki gruodžio 15 d. Atkreipiame dėmesį, jog tema prašyme turi būti nurodyta lietuvių ir anglų kalbomis. Prašymus siųskite žemiau nurodytais el. pašto adresais, parašų rinkti nereikia. Naudokite tik Jums VU suteiktą el. pašto adresą. Sąrašuose pateiktas temas būtina derinti su vadovu.

Prašymo forma

Siūlomos baigiamųjų ir kursinių darbų temos ir tematikos:

Pavasario semestre atnaujinantys studijas studentai, darbo temas turi pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.