laisvos vietos

•       Archeologija, I kursas (įstoję 2021 m.) – 2 vietos;
  •       Istorija, I kursas (įstoję 2021 m.) – 8 vietos;
  •       Istorija, II kursas (įstoję 2020 m.) – 1 vieta;

Į laisvas valstybės finansuojamas vietas gali pretenduoti mokantys už studijas studentai,  neturintys akademinių skolų.  Laisvos valstybės finansuojamos vietos turi būti užpildomos pasibaigus galutiniam 2021/22 m.m. rudens semestro studijų pasiekimų vertinimų laikotarpiui, bet ne vėliau kaip iki 2022 m. kovo 1 d.

Laisvų valstybės finansuojamų vietų užėmimas vykdomas pagal VU Senato 2018 m. rugsėjo 25 d. patvirtintą nutarimą Nr. S-2018-10-8)  „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“.

Pateikiamų per VUSIS e-prašymų laukiame iki 2022-02-24. Rekomenduojame prašymus teikti turint VUSIS suvestus 2021/22 m.m. rudens semestro studijų pasiekimų rezultatus.

Informacija apie būsimas atsilaisvinusias valstybės finansuojamas vietas semestro eigoje bus atnaujinama.