lmt lt logo2 spalvotas ploksciasLietuvos mokslo taryba, skatindama studentus įsitraukti į aktyvią mokslinę veiklą ir kelti mokslinę kompetenciją, kviečia teikti paraiškas finansuoti studentų tyrimams semestrų metu projektus.

Studentų dalyvavimas tyrimuose semestrų metu – rudens ir pavasario semestrais laisvu nuo auditorinių užsiėmimų metu studento pagal individualią programą atliekamas mokslo tiriamasis darbas, vadovaujant tyrimų vadovui (toliau – studentų tyrimai).

Projektus gali vykdyti tiek pirmos, tiek antros pakopos, tiek ir vientisųjų studijų studentai, išskyrus tuos, kurie paraiškų teikimo metu yra pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų pirmųjų kursų studentai.

Studento (-ės) paskutinio semestro visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis turi būti lygus 8,0 arba didesnis.

Tyrimo vadovas (-ė) turi turėti mokslo daktaro laipsnį arba pripažinto menininko statusą.

Asmuo kaip tyrimo vadovas (-ė)  ar studentas (-ė) gali būti nurodytas tik vienoje kvietimo paraiškoje.

Projekto trukmė - 6 mėnesiai (su pertrauka egzaminų sesijų metu).

Projekto biudžetas nedidesnis nei: Humanitarinių, socialinių mokslų sričių bei scenos ir ekrano menų ir vaizduojamųjų menų sričių projektams (HSCV) – 1583,97 Eur.; Gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio (NTMA) mokslo sričių projektams – 2355,47 Eur.

Paraišką teikia tyrimo vadovas (-ė) kartu su vykdančiąja institucija.

Paraiškų teikimo pabaiga - 2022 m. birželio 10 d. 24:00 val.

Metodinę medžiagą ir dokumentų formas galite rasti paspaudę VU intraneto nuorodą čia >>> arba galite parsisiųsti paspaudę nuorodą pavadinimu Dokumentai pareiškėjams (STSM 2022).

Išsamesnę informaciją Plėtros departamente teikia:

Ignė Balaišytė, tel. (8 5) 2687238, el.p.

Vilma Rutkauskaitė, tel. (8 5) 2193201, el.p.

Dagnė Gurskaitė, tel. (8 5) 2193244, el.p.

Paraiškas siųsti peržiūrėjimui ne vėliau nei 5 d. d. iki kvietimo pabaigos.