RM.jpgStudente!

Net neabejojame, jog laikas bandant atrasti ir suprasti tavo pasirinktos studijos programos gelmes yra nepaprastas visomis reikšmėmis. O gal kada šiame laike atradai įkvėpimo džiaugsmą mėgindamas (-a) savo atradimais ir žiniomis pasidalinti su kitais?

Jau prieš kurį laiką pasirinkai Tave dominančias studijas, o mes kviečiame padaryti kitą reikšmingą pasirinkimą - tapti mokytoju (-a) ir dalintis savo žiniomis bei padėti atrasti naujus dalykus kartu su vaikais.

?Jei nusprendei prisijungti prie mūsų ir tapti programos mokytoju (-a), kviečiame užpildyti kandidato anketą iki vasario 19 d. Ją rasi čia.