TMAr kada teko kurti MUZIEJŲ?

O tapti muziejaus SAVANORIU?

TECHNIKOS ISTORIJOS muziejus ir savanoriavimo programa kviečia TAVE tapti komandos dalimi.

Jeigu tu:

- Gali skirti dalį savo laiko muziejaus veiklai
- Tau svarbu prisidėti prie kultūros paveldo puoselėjimo
- Esi smalsi(-us) ir pareiginga(-s)
- Džiugina buvimas tarp žmonių

- Nori susipažinti su muziejaus veikla iš arti

Savanorystė gali būti pratęsiama įdarbinimu.

Kontaktai informacijai:

Raimonda Cukurienė

+370 660 90909

Technikos istorijos muziejus, tai naujai atveriama erdvė Vilniaus mieste. Lietuvoje pirmas tokio masto ir krypties muziejus. Vieta, kur lankytojų laukia virš 150 metų transporto istorijos, unikali savo dydžiu ir modeliais ekspozicija. Muziejus kuriamas taip pat ir reikšmingame Vilniaus miestui pastate – buvusiame taksi parke, Naujininkuose. Komandos tikslas muziejų padaryti atviru, bendraujančiu, edukuojančiu ir puoselėjančiu kultūros paveldo vertybes.