2023-09-16 baigėsi pavasario sesijos skolų laikymas. Po šio termino studentės/-tai, kurios/-rie turi daugiau negu 15 kreditų skolų, teikiami studijų sutarties nutraukimui dėl nepažangumo ar nestudijavimo.

Gavę skolas iš praktikos ar specialybės kalbų, jas likviduoti galite tiktai kartojant atitinkamą dalyką ir mokant nustatytą kartojimo mokestį pagal kreditų skaičių ir sutartyje numatytą 1 kredito kainą. Kitais atvejais skolas leidžiama atsiskaityti eksternu, jeigu tam neprieštarauja atitinkamo dalyko, modulio ar modulio temos dėstytoja/-as.

Abiem atvejais per e-studentas aplinką teikiamas e-prašymas. Gautas teisingai užpildytas ir pateiktas e-prašymas užregistruojamas ir įforminamas IF Dekanės įsakymu. Įsakymo santrauka su jame nurodyta mokesčio suma yra matoma e-studentas aplinkoje aplikacijoje STUDIJOS.

Svarbu:

- mokant už atsiskaitymą eksternu ar dalyko kartojimą sumokėkite/perveskite įsakyme nurodytą tikslią sumą, jos nekeiskite, neapvalinkite;

- jeigu skola laikoma pagal eksterno įsakymą, mokestį privalu sumokėti ne vėliau kaip prieš 3 (tris) darbo dienas iki numatytos atsiskaitymo datos;

- dalyko kartojimo mokestis mokamas tame semestre, kuriame bus kartojamas dalykas, ir tai būtina atlikti per pirmą semestro mėnesį.

- mokesčio kvitus rasite E-studentas aplinkoje aplikacijoje FINANSAI.

Kilus klausimams skambinkite/kreipkitės į IF Studijų skyrių (IF 215 kab., tel. 268 7290).