summer school SakartvelKorneli Kekelidzės Sakartvelo rankraščių institutas, Luveno universiteto orientalistikos institutas ir Šota Rustavelio nacionalinis mokslo fondas organizuoja vasaros mokyklą, skirtą studentams, kurie studijuoja kartvelologiją,  tačiau tai galėtų būti tyrėjai kurie studijuoja šaltinių studijas, archyvistiką, rankraštinių knygų kultūrą, dokumentų restauravimą, skaitmenizavimą ir t.t. Konkurse pagrindinis akcentas skiriamas kandidato temo pavadinimams.

Finansuojamas apgyvendinimas, maitinimas, ekskursijos Sakartvele, tačiau nefinansuojamas atvykimas ir išvykimas į/iš Sakartvelo. Daugiau informacijos (EN)

Aplikaciją reikėtų užpildyti iki kovo 1 dienos.

Sakartvelo rankraščių instituto vasaros mokykla apie Sakartvelo regiono Abchazijos istoriją ir kultūrą. Jame gali dalyvauti tiek magistrantai/magistrai, tiek ir doktorantai/daktarai, kurie domisi Sakartvelo istorija, o dar tiksliau Abchazijos regiono istorija ir kultūra.

Aplikaciją reikėtų užpildyti iki kovo 1 dienos