Partnerysčių skyrius VU absolventų renginys TV ekranai 1920x1080Ar Tavo galvoje jau sukasi klausimas, o kas toliau? Studijų baigimo laikotarpis gali sukelti daug įvairiausių emocijų nuo palengvėjimo ir džiaugsmo iki pasimetimo ar nerimo.

Norime padėti Tau užtikrintai priimti ateities iššūkius!

Kovo 22 d. 15:00–18:30 kviečiame Tave į VU vasarą baigiantiems absolventams skirtą renginį, kurio metu suteiksime visą svarbiausią informaciją apie procesus po studijų baigimo. Nesvarbu, ar šiemet baigsi bakalauro, magistrantūros ar vientisąsias studijas. Ar turi aiškų karjeros kelią, ar esi savęs pažinimo etape ir tik pradedi galvoti, ką norėtum veikti ateityje – čia naudingos informacijos ras kiekvienas.

Renginyje susipažinsi su:

• alumni galimybėmis: paslaugomis ir privilegijomis, kurias gausi prisijungęs prie alumnų tinklo;
  • tolesnėmis studijų galimybių alternatyvomis Vilniaus universitete: magistrantūros ar doktorantūros studijomis, laisvojo klausytojo galimybės, mokymosi visą gyvenimo centro veiklomis;
  • filantropijos svarba ir galimybėmis;
  • būtiniausiais praktiniais įgūdžiais
    • sužinosi, kaip sėkmingai suderinti profesinius ir asmeninius tikslus, siekiant profesinio ir asmeninio gyvenimo balanso;
    • išmoksi savęs pri(si)statymo gudrybių, kurios akimirksniu atskleis Tavo profesinę vertę darbo pokalbyje ar kontaktų mezgimo renginyje Elevator Pitch metodu;
    • daugiau sužinosi apie asmeninių finansų valdymą, investavimą).

Renginys vyks VU MKIC (Saulėtekio al. 5).

Registracija: https://forms.office.com/e/JHAU8A4AhF

Renginys vyks anglų kalba

What's Next? Forum for Fresh Graduates tai ne tik informacinis renginys, bet ir galimybė susitikti su kitais būsimais absolventais bei pasidalinti patirtimi.

Įkvėpk naujų idėjų, įgyk naudingų įrankių ir sužinok, kas Tavęs laukia toliau!

EN:

Are you already wondering what's next? Graduation can evoke many emotions, from relief and joy to confusion and anxiety.

We want to help you face the challenges ahead with confidence.

On the 22th of March, 15:00–18:30, we invite you to a VU summer graduates event, where we will provide you with all the key information about the post-graduation process. No matter whether you already have a clear career vision or are in the self-discovery phase and just starting to think about what you want to do, the event will deliver useful information for you.

At the event, you will learn about:

• alumni opportunities (what services and benefits you can access by joining the alumni network);
  • further study options at Vilnius University (Master's, PhD, free listening, Lifelong Learning Centre activities);
  • the importance and possibilities of philanthropy;
  • essential practical skills (you will learn how to reconcile professional and personal goals to achieve work-life balance successfully. You will also learn self-presentation tricks that will instantly reveal your professional value in a job interview, CV, social networks or a networking event. You will find out more about personal finance management and investment).

The event will take place at the VU SCIC (VU Library, Saulėtekio al. 5).

Registration: https://forms.office.com/e/JHAU8A4AhF

What's Next? The Forum for Fresh Graduates is an informative event and also an opportunity to meet other future graduates and share experiences.

Get new ideas, valuable tools and decide what's next for you!