world flagsTarptautinės dvišalės sutartys - tai Vilniaus universiteto ir užsienio universiteto susitarimas bendradarbiauti ir vykdyti studentų mainus. Puiki galimybė studentams, norintiems semestrą ar du pasimokyti Australijoje, Kanadoje, Singapūre, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Taivane, Tailande, Brazilijoje, Rusijoje ir t.t.

• Tarptautinė sutartis studentams garantuoja nemokamą mokslą semestrui arba akademiniams metams užsienio universitetuose.
  • Kai kurios sutartys numato galimybę gauti stipendiją ir/arba nemokamą apgyvendinimą.
  • Dvišalės sutarties pagrindu išvykti galima ne vieną kartą (studijų užsienyje laikotarpis neturi viršyti pusės atitinkamos pakopos studijų trukmės).

Vilniaus universitetas yra sudaręs dvišales tarptautines sutartis su 130 pasaulio universitetų, tačiau studentų mobilumas vykdomas tik 43 sutarčių pagrindu. Europinės sutartys skirtos daugiausia administraciniam bendradarbiavimui.

Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas ir atrankos procesą

Paraiškos priimamos iki 2015 m. kovo 1d. (imtinai).
PASKUBĖKITE!

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Simanavičienę , VU Centriniai rūmai, Tarptautinių programų ir ryšių sk., 242 kab., tel. 268 7156.