DAAD visaginasTarptautinė vasaros stovykla apie postindustrinių miestų urbanistikos ištakas.

Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) skiria 12 stipendijų Vokietijos studentams dalyvavimui tarptautinėje vasaros stovykloje apie postindustrinių miestų urbanistiką „Visagino kartografavimas“ („Maping Visaginas“). Šią stovyklą EHU Kritinio urbanizmo laboratorija kartu su vietos partneriais Visagine surengs 2015 m. rugsėjo 20 d. – spalio 3 d. Studentai iš Vokietijos, Lietuvos ir Baltarusijos iki gegužės 31 d. gali pateikti paraiškas dėl dalyvavimo stovykloje.

Aprašymas online, Aktuali informacija: Facebook, Kontaktinis asmuo: Dr. Benjamin Cope