izangine

I kurso bakalauro ir magistro studijų studentams

1 kurso bakalauro studijų studentams:
Rugsėjo 2 d. (trečiadienį) 9.00 val. vyks RUSŲ KALBOS lygio nustatymo testas:

• Archeologijos specialybės studentams 217 auditorijoje,
  • Istorijos specialybės studentams 331 auditorijoje,
  • Kultūros istorijos ir antropologijos specialybės studentams 330 auditorijoje.

ĮŽANGINĖS STUDIJŲ ĮVADO paskaitos

• Archeologijos specialybės studentams vyks rugsėjo 3 d. (ketvirtadienį), 9.00 val. 217 auditorijoje.
  • Istorijos specialybės studentams – rugsėjo 4 d. (penktadienį) 9.00 val., SP1 auditorijoje*.
  • Kultūros istorijos ir antropologijos specialybės studentams – rugsėjo 4 d. (penktadienį) 9.00 val. SP1 auditorijoje*.

9*SP1 auditoriją rasite Filologijos fakulteto S. Daukanto kiemelio kairiajame kampe (įėję pro duris kilkite į antrąjį aukštą).

Dalyvavimas privalomas!

1 kurso magistro studijų studentams:

ĮŽANGINĖ PASKAITA (susitikimas su fakulteto administracija) vyks
2015 m. rugsėjo 2 d. (trečiadienį), 15.00 val. 218 auditorijoje.

Paskaitos vyksta tvarkaraštyje numatytu laiku nuo
rugsėjo 2 d.