biblijaTęsiant praėjusiais akademiniais metais Vilniaus universiteto Istorijos fakultete kilusią praktinės hebrajų kalbos mokymosi iniciatyvą, nuo šių metų kovo 8 d., antradienio vakarais vėl pradedame mokytis hebrajų kalbos. Tai Istorijos fakultete vykdomo projekto „Žydų studijų skatinimas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete“ dalis.

Praktinės hebrajų kalbos fakultatyvo tikslas yra įgyti šios kalbos taikymo savo tyrimuose įgūdžius bei gausinti naudojamų ir pažįstamų kalbų skaičių. Fakultatyvas yra nemokamas ir skirtas visiems Vilniaus universiteto bendruomenės nariams – visų studijų pakopų studentams ir darbuotojams.

Dėstys ir hebrajų kalbą perprasti padės dr. Larisa Lempertienė.

Prie besimokančiųjų yra kviečiami prisijungti:

• Visi Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, norintys pramokti hebrajų kalbą – vieną iš istorinių Lietuvos kalbų. Jei tik pradedate mokytis hebrajų kalbos ir/ar norite prisijungti prie fakultatyvo, prašome, kartu su ketinimu dalyvauti atsiųsti ir laisvos formos trumpą motyvaciją.
  • 2015 m. lankiusieji užsiėmimus. Jų prašome savo registracijos į fakultatyvą laiške šią aplinkybę nurodyti.

Laiško su Jūsų ketinimu imtis praktinės hebrajų kalbos studijų, kartu nurodant Jūsų vardą, pavardę, padalinį, pareigas (jei reikia) ir motyvaciją laukiame 2016 m. iki kovo 4 d. 16 val. el. adresu: . Tuo pačiu adresu rašykite ir kilus klausimams.

Užsiėmimai vyks Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto (Universiteto g. 7) nuo 2016 m. kovo 8 d. iki 2016 m. gegužės 31 d. antradieniais nuo 18 val. 105 auditorijoje.