atention 3Specializacijos paskirstytos IF Dekano 2016 m. balandžio 1 d.  įsakymais:

1. Archeologijos programos II kurso visi studentai paskirti į Archeologijos (gilinamąją) specializaciją;

2. Istorijos programos visi II kurso studentai paskirti į Istorijos (gilinamąją) specializaciją;

3. Kultūros istorijos ir antropologijos II kurso studentai, pagal gautus prašymus, paskirti į šias specializacijas:

1 grupė – Kultūrinis turizmas;

2 grupė – Kultūros istorija ir antropologija (gilinamoji);

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad IF Dekano įsakymų dėl paskyrimo į specializacijas vykdymas IS atidėtas iki 2016-08-01, nes būtent nuo šios datos universitete keičiamas semestras iš pavasario į rudens.

Kilus klausimams prašome kreiptis į IF Studijų skyrių:

el.p.  ; tel. 268 7290;

2016-04-06