ypatingasis archyvas1Lietuvos ypatingasis archyvas ieško darbuotojo pagal neterminuotą darbo sutartį.

Darbuotojo pareigybė - Lietuvos ypatingojo archyvo  LKP dokumentų skyriaus  vyriausiasis archyvistas (kultūros ir meno darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį).

Tarnybinis atlyginimas 15,5 BMA (550,25 EUR).

Šias pareigas einantis darbuotojas turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:  turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą humanitarinių ar socialinių mokslų srities išsilavinimą; žinoti Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymą bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų valdymą; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais informacijos teikimą ir saugojimą; išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklių reikalavimus; mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti bendrauti; mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu; mokėti rusų kalbą pažengusio vartotojo lygmeniu B2.

Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas: tvarko dokumentus, sudaro jų apskaitos dokumentus; pildo ir tvarko informacijos paieškos priemones; teikia asmenims archyvo skaitykloje susipažinti ir tirti dokumentus ar jų atsargines kopijas, dokumentų paieškos sistemas teisės aktų nustatyta tvarka; asmenų prašymu gamina dokumentų kopijas; teikia informaciją fiziniams ir juridiniams asmenims Skyriaus kompetencijos klausimais; atlieka kitas teisės aktų nustatytas funkcijas, vykdo  pavedimus, susijusius su archyvo ar skyriaus funkcijomis.

Asmenis, kuriuos sudomintų šis darbo pasiūlymas, prašome siųsti savo gyvenimo apršymus (CV) Lietuvos ypatingojo archyvo LKP dokumentų skyriaus vedėjai Nijolei Maslauskienei, el.p.