studentu eisena 657148822016 m. rugsėjo 1 d. (ketvirtadienis)

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė Istorijos fakulteto studentams M. Daukšos kiemelyje po liepa.

11.45 val. – Įžanginė paskaita Istorijos fakulteto bakalauro studijų programų pirmakursiams  SP1 auditorijoje (dalyvavimas būtinas).

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Koncertuoja Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ ir Vilija Matačiūnaitė.

18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Svarbu! Dėl 2016 m. rugpjūčio 30 – rugsėjo 4 d. vyksiančio Europos archeologų asociacijos kongreso, paskaitos Istorijos fakultete prasidės nuo rugsėjo 5 d. (pirmadienio)