svarbu3Primename, kad 2016 m. rugsėjo 15 d. baigsis pavasario sesijos skolų perlaikymas. Po šio termino ne daugiau kaip 15 kreditų apimties akademinių skolų turintis studentas, norintis tęsti studijas, turi su  p r a š y m u kreiptis į Istorijos fakulteto Dekaną dėl leidimo pakartoti atitinkamų modulių, dalykų studijas arba atsiskaityti už skolą eksternu (atsiskaitymas eksternu įforminamas užpildžius prašymą (http://www.vu.lt/site_files/SD/Studentams/Prasymas_eksterno.pdf) ir gavus dėstytojo raštišką sutikimą) ir tęsti studijų programos vykdymą.  Modulio (dalyko) pakartojimas ar laikymas eksternu  įforminamas Dekano įsakymu ir bus matomas dalyką prašiusiojo kartoti studento darbo vietoje VUSIS aplikacijoje „Išrašai iš įsakymų“.

Studentų, pageidaujančių pakartoti modulį, dalyką prašymų (pavyzdį rasite: lt/studentams/prasymu-formos) laukiame IF Studijų skyriuje (II a. 215 kab.) iki 2016 m. rugsėjo 26 d.

Dalykų, kurių studijas Istorijos fakulteto Dekano įsakymu bus leista pakartoti, akademinių skolų likvidavimo terminas atidedamas vieneriems metams. Modulio, dalyko kurso kartojimo mokestis (tai yra numatyta studijų sutartyse) mokamas tame semestre, kada vyksta kurso kartojimas ir turi būti sumokamas per pirmąjį prasidėjusio semestro mėnesį.

Studentus, pasibaigus skolų perlaikymo terminui turinčius daugiau kaip 15 kreditų apimties akademines skolas, teiksime studijų sutarties nutraukimui dėl nepažangumo.

2016 m. rugsėjo 13 d.