baff 250Š. m. rugsėjo 28 d. 15.30 Ekonomikos fakultete (Saulėtekio al. II rūmai) 713 auditorijoje vyks BAFF (Baltic-American Freedom Foundation) seminaras VU studentams ir dėstytojams apie BAFF.

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (Baltic-American Freedom Foundation) yra nepriklausoma organizacija, kurią finansuoja JAV vyriausybės iniciatyva įkurtas Baltijos-Amerikos verslo fondas (Baltic-American Enterprise Fund). Baltijos-Amerikos Laisvės fondas siūlo naujas galimybes talentingiems Lietuvos studentams, dėstytojams ir mokslininkams dalyvauti profesinių stažuočių programoje, imtis inovatyvių mokslinių tyrimų, tęsti antrosios pakopos studijas Jungtinėse Valstijose ir pasikviesti Jungtinių Valstijų įvairių sričių ekspertus į Baltijos šalis. Fondo veikla yra labai lanksti ir todėl visose srityse atsižvelgiama į kūrybingus pasiūlymus.

Daugiau informacijos apie konkursus stipendijoms ir terminus rasite dokumente