pro if vartusLietuvos mokslo taryba atliko Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto bendrai vykdomos istorijos ir archeologijos mokslo doktorantūros ekspertinį vertinimą už 2014–2019 m. Įvertinus institucijų potencialą, doktorantūros administravimą, studijų eigą ir mokslinių tyrimų vykdymą, efektyvumą ir kitus aspektus, ekspertai pateikė išvadą – doktorantūrą tęsti. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname.

2014–2019 m. buvo apgintos 37 disertacijos, doktorantai parengė ar paskelbė 290 mokslo publikacijų, iš jų 71 užsienio mokslo žurnaluose ir leidiniuose, perskaitė 66 pranešimus tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose. Bendra Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto doktorantūra vykdoma nuo 2011 m.