moday lecturesVokietijos istorijos instituto Varšuvoje padalinys Vilniuje šį rudenį ir vėl kvies Jus į PIRMADIENIO PASKAITAS/MONDAY LECTURES.

Rudens paskaitų cikle sužinosime naujų istorinių faktų apie Vilniaus geto istoriją, bandysime atsakyti į klausimą, kas yra tauta bei gilinsime savo istorines žinias apie planetos krizes.

Paskaitų ciklas organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos istorijos institutas ir VU Istorijos Fakultetas.

Pranešimų kalba – vokiečių su vertimu į lietuvių kalbą ir anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

• Rugsėjo 25 d. | 17:00 val. VU Istorijos fakultetas, 211 aud. Prof. dr. Hans-Joachim Schmidt (Fribūras) paskaita "Kas yra tauta? Diskusijos XV a. Bažnyčios susirinkimuose". Moderatorius: dr. Darius Baronas;
  • Spalio 2 d. | 17:00 val. VU Istorijos fakultetas, 211 aud. Prof. dr. Zoltán Boldizsár Simon (Bylefeldas) paskaita "Istorinės žinios ir planetos krizės". Moderatorius: doc. dr. Aurimas Švedas.