nykstuku perejaVilniaus istorinis centras – UNESCO pasaulio paveldo vertybė – įdomus ne tik įprastai matomais istoriniais pastatais ir kraštovaizdžiu, jis savyje slepia kur kas daugiau. Šiemet Vilniaus istoriniam centrui minint įrašymo į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 25-ąjį jubiliejui, kviečiame Vilniaus įdomybes atrasti kartu!

Valstybinė kultūros paveldo komisija savo Facebook paskyroje rengia rubriką Atraskime Vilniaus įdomybes ir kviečia prisijungti studentus ieškant Vilniaus istorinio centro lobynų. Įdomiausius atradimus paskelbsime mūsų Facebook puslapyje, būtinai nurodydami autorystę. Vizualinė medžiaga turi būti parengta paties pateikėjo.

Galima rinktis iš šių Vilniaus įdomybių pateikimo variantų:

• Fotografija ir ne ilgas aprašymas;
  • Fotografijų koliažas ir ne ilgas aprašymas;
  • Vaizdo įrašas ar kitas kūrybiškas vizualus informacijos pateikimo būdas ir ne ilgas aprašymas.

Daugiau informacijos žr. čia

Vilniaus įdomybes siųskite žinute į Paveldo komisijos Facebook puslapį adresu: https://www.facebook.com/kulturospaveldokomisija arba el. paštu