hist t shirtIstorijos fakultetas jau trečius metus kviečia studentus įsitraukti į įvairias mūsų mokslininkų šiuo metu vykdomas veiklas, susijusias su tyrimais ar mokslo populiarinimu. Jūs turėsite galimybę tapti profesionalių istorikų padėjėjais, patirti, kaip dirba mokslininkai, o kartu „pasimatuoti istoriko rūbą“. Tikimės, kad fakulteto studentai, nepriklausomai nuo studijuojamos programos, ras juos dominančią veiklą.

Kviečiame peržiūrėti projektus ir susisiekti su dominančią veiklą siūlančiu dėstytoju tiesiogiai.

Siūlomų projektų aprašymai ir dėstytojų kontaktai