211Informuojame, jog baigiamųjų bakalauro ir magistro darbų gynimai vyks nuotoliniu būdu, naudojantis MS Teams platforma.

• Magistro darbų gynimo sesija 2021 06 14 – 16 dienomis.
  • Bakalauro darbų gynimo sesija 2021 06 17 – 22 dienomis.
  • Baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraščiai (taip pat skelbiami VUSIS):

- magistro:

Archeologijos studijų proogramos baigiamieji darbai bus ginami birželio 14 d., nuo 10 val.

Istorijos studijų programos baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

Paveldosaugos studijų programos baigiamieji darbai bus ginami birželio 15 d. nuo 9 val.

- bakalauro:

Istorijos studijų programos baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

- Kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos baigiamieji darbai bus ginami birželio 21-22 dienomis nuo 9 val.

• Iki 2021 06 01 būtinai pasitikrinkite kokia Jūsų baigiamojo darbo tema lietuvių ir anglų kalbomis yra paskelbta Sistemoje. Temas galima tikslinti/keisti iki 2021 06 01 d.
  • Baigiamųjų darbų pateikimas vyks tik skaitmeniniu pdf formatu:

- Darbą, jo metaduomenis, santraukas lietuvių ir anglų kalbomis studentas įkelia į VUSIS, pažymėdamas VUSIS, kad tvirtina sąžiningumo Garantiją, ir nustatydamas embargo laikotarpį. Garantija Katedrai neteikiama. PASTABA: būkite pasiruošę įkelti santraukas lietuvių ir anglų kalbomis; nepamirškite pasirašyti garantijos –„uždėkite paukščiuką“. Jei garantija nepasirašyta, darbas negali būti ginamas.

- Įkėlęs į VUSIS studentas tą pačią dieną VU suteiktu el. paštu apie tai informuoja Baigiamųjų darbų gynimo Komisijos (toliau – Komisija) administratorę.
Komisijos administratorė Sistemoje patvirtina, kad į Sistemą įkeltas Darbas atitinka keliamus reikalavimus (darbo formatas tinkamas, yra pateikta santrauka lietuvių ir anglų kalbomis, kt.).

• Magistro studijų programų baigiamieji darbai į VUSIS turi būti ne vėliau nei 2021 06 09 15.00 val.
  • Bakalauro studijų programų baigiamieji darbai į VUSIS turi būti ne vėliau nei 2021 06 11 15.00 val.

Visa informacija apie gynimus bus teikiama tik per VU suteiktą elektroninį paštą. Prašome jį nuolat tikrinti.

Jei keitėsi Jūsų telefono numeris - el. paštu. informuokite Janiną Leonienę -

VU IF Dekanės įsakymas dėl baigiamųjų darbų gynimo ir vertinimo nuotoliniu būdu

Istorijos fakulteto 2021 m. studentų baigiamųjų darbų gynimo komisijos