a.smetonaIstorijos fakulteto studentai, pretenduojantys į  vardinę Prezidento A. Smetonos stipendiją, iki 2015 m.  balandžio 9 d. 15 val.  į Istorijos fakulteto Studijų skyrių turėtų pateikti atitinkamos formos dokumentus:

• Studento studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos įvertinimas, parengtas atsižvelgus į ypač gerus studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos rezultatus, studento dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo ir kitus darbus, pasirašytas Vilniaus universiteto rektoriaus ir padalinio vadovo (pavyzdys pridedamas, o IF pretendentams kreiptis į VU Rektorių ir IF Dekaną parašų ant šio dokumento nereikia).
  • Pažyma apie studijų rezultatus (paskutinių 2 semestrų); (šias pažymas atrinktiems IF pretendentams į prezidento stipendijas parengsime IF Studijų skyriuje).
  • Kandidatų LR Prezidento vardinėms stipendijoms gauti, studijų rezultatų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos paraiškos forma (pridedama).

Daugiau apie LR Prezidentų vadines stipendijas

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NUTARIMAS DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŲ ANTANO SMETONOS, ALEKSANDRO STULGINSKIO, KAZIO GRINIAUS, JONO ŽEMAIČIO IR ALGIRDO BRAZAUSKO VARDINIŲ STIPENDIJŲ ĮSTEIGIMO